poniedziałek, 30 marzec 2020 06:53

Steca-inwerter do instalacji fotowoltaicznej

Nieodłącznym elementem każdej instalacji fotowoltaicznej jest falownik (inaczej inwenter). Inwenter często określany jest ‘sercem’ mikroinstalacji. Jest to urządzenie odpowiedzialne za przemianę prądu stałego, w zmienny – prościej mówiąc, dzięki inwenterowi Steca mamy prąd w gniazdkach.

Inwerter Steca

Inwenter Steca to niemiecki produkt o bardzo wysokiej jakości. Należy do jednych z najbardziej popularnych i najmniej awaryjnych falowników dostępnych na światowym rynku. Steca to inwenter, który w całości produkowany jest w Niemczech, co oczywiście niesie za sobą dobrą jakość. Fabryka jest wysoce zautomatyzowana i korzysta z najlepszej jakości komponentów, które charakteryzują się wysoką trwałością i odpornością.

Steca-inwerter

Zalety Inwertera Steca:

Inwenter Steca ma aż 7 lat gwarancji od producenta – nie trzeba się nigdzie rejestrować, ani logować, aby otrzymać okres ochronny – wszystko dostajemy ‘od razu’, bez zbędnych wymagań i działań z naszej strony. Dodatkowo, Steca inwenter oferuje chmurę do monitoringu – cały czas możemy monitorować i kontrolować pracę naszego urządzenia bez dodatkowych opłat i kosztów. Ogromną zaletą falowników Steca jest to, że w razie jakiejkolwiek usterki, można w łatwy sposób skontaktować się z producentem, a nie ‘kombinować’ jak w przypadku inwenterów sprowadzanych z Chin.

Falownik Steca posiada również unikalną koncepcję chłodzenia. Co to oznacza? Niemiecki inwenter Steca posiada najwyższe współczynniki sprawności, co pozwala mu na bezawaryjną pracę nawet w bardzo skrajnych warunkach temperaturowych.

Inwenter Steca dostępny jest zarówno w formie jednofazowej, jak i trójfazowej. Mogą być stosowane zarówno dla osób prywatnych (budynków mieszkalnych) jak i dla firm (budynków komercyjnych). Steca inwenter jest kompatybilny zarówno z instalacjami podłączonymi do sieci, jak i z systemami, które magazynują energię w akumulatorach.

Coraz więcej osób decyduje się na inwenter Steca. Nie ma co się dziwić – duża dostępność, parametry, gwarancja – to wszystko sprawia, że udział falowników Steca na rynku europejskim dynamicznie wzrasta.

Przeczytaj o falownikach