Instalacje fotowoltaiczne w Ropczycach

Odnawialne Źródła Energii – w tym instalacje fotowoltaiczne w Ropczycach cieszą się coraz większą popularnością. Wszystko za sprawą ogromnych oszczędności, jakie generują panele fotowoltaiczne. Moduły fotowoltaiczne produkują prąd ze słońca – dzięki czemu stajemy się niezależni finansowo i energetycznie. Fotowoltaika to nie tylko oszczędności, to również dbanie o środowisko. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Ropczycach, warto postawić na firmę z doświadczeniem, która profesjonalnie zamontuje moduły oraz falownik.

Panele fotowoltaiczne Ropczyce

Fotowoltaika w Ropczycach to rozwiązanie zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób prywatnych. Czas zwrotu to 5 lat – dla osób fizycznych i 4 lata – dla firm. Moduły fotowoltaiczne najczęściej umieszczone na dachu zmieniają promienie słoneczne w energię. Decydując się na własną instalację fotowoltaiczną w Ropczycach warto postawić na komponenty z wyższej półki – fotowoltaika to inwestycja na długie lata, dlatego lepiej wybrać urządzenia dobrej jakości.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Ropczycach

Chcąc zdecydować się na montaż instalacji fotowoltaicznych w Ropczycach, warto postawić na firmę z doświadczeniem w branży OZE. Jednym z liderów na fotowoltaicznym rynku jest firma Solartime. Tysiące wykonanych instalacji, 11 lat doświadczenia, własne stany magazynowe, niemieckie komponenty – tak w skrócie można opisać działalność firmy.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Ropczycach

Mieszkańcy Ropczyc i okolic mogą skorzystać z dopłat do fotowoltaiki. Liczne dofinansowania pv – czy to programy rządowe, czy gminne pozwalają obniżyć finalny koszt instalacji. Oprócz dofinansowań właściciele fotowoltaiki mogą odliczyć koszt instalacji pv od podatku dochodowego. Dzięki temu, prosumenci otrzymają 17% zwrotu inwestycji.

Fotowoltaika Ropczyce nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Fotowoltaika jest odłamem OZE, która generuje bardzo duże oszczędności. Dzięki instalacji fotowoltaicznej możemy obniżyć nasze rachunki za prąd. Po zamontowaniu fotowoltaiki stajemy się prosumentami – stajemy się niezależni energetycznie i finansowo. W wyniku licznych korzyści, jakie niesie za sobą posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej coraz więcej mieszkańców Ropczyc i okolic, decyduje się na montaż fotowoltaiki.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane