Instalacje fotowoltaiczne w Zwoleniu

Mieszkańcy Zwolenia oraz województwa Mazowieckiego coraz chętniej decydują się na montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Firma Solartime przygotowała ofertę kompleksową od projektu aż po montaż instalacji fotowoltaicznej w Zwoleniu. Własna instalacja pv ma wiele korzyści jedną z nich jest niezależność energetyczna oraz obniżenie rachunków za energie elektryczną nawet do 90%.

Panele fotowoltaiczne Zwoleń

Prawidłowa praca instalacji fotowoltaicznej zależy od jakości podzespołów użytych podczas montażu. Panele oraz falowniki oferowane to najwyżej jakości niemieckie urządzenia. Falownik Steca posiada długoletnią gwarancje a panele Bauer charakteryzują się wysoką sprawnością oraz bezawaryjną pracę. Decydując się na montaż instalacji w Zwoleniu warto postawić na firmę z doświadczeniem i wybrać Solartime.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Zwoleniu

Odpowiedni montaż fotowoltaiki zapewnia długoletnią oraz bezawaryjną prace. Wybierając Solartime zyskujesz pewność, że Twoja instalacja zostanie zamontowana profesjonalnie. W naszym portfolio znajduje się parę tysięcy wykonanych montaży w całej w Polsce w tym również w województwie Mazowieckim. Solartime jest autoryzowanym serwisantem falowników STECA w Polsce.

Dofinansowanie do instalacji fotowoltaicznej w Zwoleniu

Wybierając instalacje fotowoltaiczną możemy skorzystać z form wsparcia, które pomogą nam obniżyć finalnie koszt zakupu. Rządowym programem jest dotacja Mój Prąd oferuje nam obniżenie kosztów instalacji o 5000zł oraz ulga termomodernizacyjna. Zakup możemy sfinansować kredytem na preferencyjnych warunkach oraz bez ukrytych kosztów. Solartime wszystkim klientom oferuje pomoc w otrzymaniu dotacji na instalacje fotowoltaiczną w Zwoleniu oraz oferuje pomoc przy zgłoszeniu instalacji do Zakładu Energetycznego. Aktualnie instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5 latach.

Fotowoltaika Zwoleń nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane