Instalacje fotowoltaiczne Piaseczno

Posiadanie własnej instalacji fotowoltaicznej wiąże się z wieloma korzyściami- obniżenie rachunków za energie elektryczną w domu, firmie oraz duże oszczędności. Solartime dla mieszkańców Piaseczna i okolic przygotował specjalną ofertę na montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasza firma wykona indywidualny audyt oraz wizualizacje wraz z projektem. Mikro instalacja pozwala obniżyć rachunki nawet do 95%!

Panele fotowoltaiczne w Piasecznie

Decydując się na montaż modułów fotowoltaicznych warto postawić na komponenty najwyżej klasy. Solartime pracuje na europejskich urządzeniach, które posiadają dużą wydajność oraz charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Piasecznie

Decydując się na montaż fotowoltaiki warto postawić na sprawdzone podzespoły. Solartime oferuje europejskie podzespoły, które charakteryzują się duża sprawnością w uzyskiwaniu energii ze słońca. Dzięki odpowiedniemu montażu cała instalacja pracuje wydajniej i bezawaryjnie. Nadmiar zgromadzonej energii magazynowany jest w Zakładzie Energetycznym. Własna instalacja fotowoltaiczna pozwala nam za oszczędzić na rachunkach za prąd.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Piasecznie

Liczba zainteresowanych pozyskiwaniem energii z Odnawialnych Źródeł Energii każdego dnia rośnie. Koszt mikro instalacji możemy obniżyć przez różnego rodzaju programy. Jedną z nich jest ogólnopolska dotacja Mój Prąd wysokości 5000 zł. Dodatkowo instalacje fotowoltaiczną możemy odliczyć od podatku dochodowego. Fotowoltaika dla klientów indywidualnych zwraca się w 5 roku od daty montażu. Dla przedsiębiorców zwrot następuje już w 4 roku.

Fotowoltaika Piaseczno nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Solartime to firma z 11 letnim doświadczeniem na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Nasza firma działa kompleksowo. Przeprowadzimy dla Ciebie audyt na tej podstawie nasi specjaliście przygotują indywidualny projekt oraz wizualizację. Dodatkowo pomożemy w uzyskaniu dotacji na instalacje fotowoltaiczną w Piasecznie. Pomożemy w złożeniu dokumentów do Zakładu Energetycznego.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane