Instalacje fotowoltaiczne Tarnów

Fotowoltaika cieszy się ostatnio dużą popularnością. Jest to forma wytwarzania energii, która jest nie tylko pro-ekologiczna, ale też bardzo opłacalna. Coraz więcej mieszkańców Tarnowa decyduje się na montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Aktualnie, taka inwestycja zwraca się po około 5-ciu latach. Dodatkowo, mieszkańcy Tarnowa mogą skorzystać z dofinansowania na fotowoltaikę, która obniża finalny koszt mikroelektrowni. Firma Solartime świadczy kompleksowy zakres usług – od zaprojektowania instalacji fotowoltaicznej, po jej montaż. Firma nieodpłatnie przygotowuje dokumenty do Zakładu Energetycznego oraz pomaga otrzymać dofinansowanie na fotowoltaikę w Tarnowie.

Fotowoltaika w Tarnowie

Własne, przydomowe instalacje fotowoltaiczne cieszą się coraz większą popularnością. Również w Tarnowie, wiele osób decyduje się na inwestycję we własną mikroelektrownię. Montaż instalacji fotowoltaicznej to duża oszczędność pieniędzy i niezależność od Zakładu Energetycznego. Rachunki za prąd stale rosną, a własna instalacja fotowoltaiczna w Tarnowie, zabezpiecza nas, przed kolejnymi podwyżkami cen za energię elektryczną.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie

Prawidłowe działanie instalacji fotowoltaicznej w główniej mierze zależy od jej prawidłowego dobrania oraz zamontowania. Jest to inwestycja na lata, dlatego warto postawić na firmę z doświadczeniem i odpowiednią wiedzą. Montaż instalacji fotowoltaicznych w Tarnowie realizuje firma Solartime z Rzeszowa.

Dofinansowanie fotowoltaiki w Tarnowie

Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Tarnowie można skorzystać z różnego rodzaju dotacji. Dzięki temu, można obniżyć finalny koszt całego przedsięwzięcia i dodatkowo odliczyć inwestycję w pv od podatku dochodowego. Bez względu na to, czy jesteś osobą prywatną czy przedsiębiorcą z Tarnowa możesz skorzystać z dofinansowań gminnych lub unijnych.

Fotowoltaika Tarnów nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Mieszkańcy Tarnowa chętnie wybierają firmę Solartime do montażu instalacji fotowoltaicznej. Wszystko za sprawą 11-letniego doświadczenia oraz wysokiej jakości oferowanych komponentów. Firma Solartime bazuje na niemieckich modułach fotowoltaicznych oraz falowniku Steca. Decydując się na usługi firmy Solartime, mamy gwarancję prawidłowego montażu instalacji fotowoltaicznej.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane