Instalacje fotowoltaiczne w Nowym Targu

Dla wszystkich mieszkańców Nowego Targu oraz całej małopolski przygotowaliśmy specjalną ofertę na instalacje fotowoltaiczne. Posiadanie własnej fotowoltaiki niesie za sobą wiele korzyści – przykładem mogą być duże oszczędności oraz obniżenie rachunków za prąd w domu lub w firmie. Działamy kompleksowo – począwszy od przeprowadzenia audytu, przez przygotowanie projektu, na profesjonalnym montażu instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu kończąc. Zajmujemy się całą dokumentacją do Zakładu Energetycznego – wszystkie formalności są po naszej stronie.

Fotowoltaika Nowy Targ

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu to opcja nie tylko dla osób prywatnych, ale też dla firm. Okazuje się, że w obu przypadkach, własna instalacja pv wiąże się z dużymi oszczędnościami. W przypadku osób prywatnych czas zwrotu inwestycji wynosi 5 lat – w przypadku firm 4 lata. Biorąc pod uwagę stale rosnące ceny za prąd, fotowoltaika to najlepsze rozwiązanie.

Montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu

Oprócz wysokiej jakości komponentów, bardzo ważny jest profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej. Warto wybrać fachowców, którzy na swoim koncie mają już setki – lub najlepiej tysiące wykonanych instalacji. Wraz ze wzrostem popularności fotowoltaiki, powstało mnóstwo firm, które bez jakiegokolwiek doświadczenia oferują swoje usługi.

Dofinansowanie do fotowoltaiki w Nowym Targu

Wzrost zainteresowania Odnawialnymi Źródłami Energii przyczynił się do licznych programów, dzięki którym firmy oraz osoby prywatne mogą otrzymać dopłatę do fotowoltaiki. Można skorzystać z programów rządowych lub gminnych. Ponadto, instalację fotowoltaiczną można odliczyć od podatku dochodowego – więc koszt inwestycji jeszcze bardziej się obniża.

Fotowoltaika Nowy Targ nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Okazuje się, że jakość modułów fotowoltaicznych nie jest bez znaczenia. Warto wybrać komponenty wysokiej jakości – firma Solartime bazuje na europejskich urządzeniach, które wyróżniają się dużą sprawnością i wydajnością. Decydując się na montaż instalacji fotowoltaicznej w Nowym Targu, warto wybrać firmę z doświadczeniem, która zajmie się wszystkim kompleksowo.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane