Instalacje fotowoltaiczne Myślenice

Coraz więcej mieszkańców Myślenic i okolic decyduje się na własną instalacje fotowoltaiczną. Jest to aktualnie najbardziej pewny i opłacalny sposób na inwestycję. Dlaczego? Inwestycja pv Myślenice zwraca się już po 5-ciu latach – po tym czasie, są już tylko oszczędności. Ponadto, jeśli nie dysponujesz gotówką, możesz skorzystać z opcji kredytowej – tym samym, zamiast miesięcznego rachunku za prąd, spłacasz kredyt.

Fotowoltaika Myślenice

Firma Solartime przygotowała specjalną ofertę na fotowoltaikę dla wszystkich firm oraz mieszkańców Myślenic i okolic. Działamy kompleksowo – oferujemy zarówno przygotowanie projektu, jak i profesjonalny montaż instalacji fotowoltaicznej w Myślenicach i województwie małopolskim. Posiadanie własnej instalacji pv niesie za sobą wiele korzyści, a jedną z nich jest niezależność energtyczna.

Montaż instalacji fotowoltaicznej Myśłenice

Oferujemy kompleksowe usługi OZE na terenie całego kraju. Wykonujemy montaże instalacji fotowoltaicznych również w Myślenicach i województwie małopolskim. Na swoim koncie mamy tysiące wykonanych instalacji – również w tym rejonie. Po fachowym montażu, przygotujemy całą dokumentację i zgłoszenie do Zakładu Energetycznego – nie musisz się o nic martwić.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Myślenice

Odnawialne Źródła Energii – w tym fotowoltaika jest refundowana. Dostępne są różne możliwości finansowania – programy gminne lub dotacje rządowe, które obniżają koszt własnej instalacji fotowoltaicznej w Myślenicach i województwie małopolskim. Dodatkowo – każdy właściciel instalacji fotowoltaicznej może odliczyć, aż 17% jej wartości od podatku dochodowego – w ten sposób własna elektrownia jest jeszcze tańsza!

Fotowoltaika Myślenice nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Największą zaletą instalacji fotowoltaicznej są oszczędności. Dzięki panelom fotowoltaicznym możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Kolejną korzyścią, jest niezależność energetyczna – w momencie założenia fotowoltaiki, wszelkie podwyżki cen za energię, przestają nas już dotyczyć – a oszczędności rosną. Aktualnie, własna instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5-ciu latach, jest to więc idealny moment na taką inwestycję.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane