Instalacje fotowoltaiczne Kraków

Okazuje się, że coraz więcej mieszkańców większych miast, decyduje się na montaż własnej instalacji fotowoltaicznej. Znaczny przyrost instalacji pv, można zauważyć w Krakowie i jego okolicach – odnawialne źródła energii są idealnym sposobem na oszczędność. Świadomość ludzi rośnie, a prąd cały czas drożeje. Najlepszym, w takim wypadku rozwiązaniem jest inwestycja we własną instalację fotowoltaiczną, którą można zamontować na dachu, gruncie lub budynku gospodarczym.

Instalacje fotowoltaiczne cieszą się ostatnio dużą popularnością. Nie ma się co dziwić – dzięki niej, możemy obniżyć rachunki za prąd nawet o 90% i oszczędzać! Panele fotowoltaiczne przekształcają promienie słoneczne w energię, dzięki czemu zyskujemy dużą niezależność, a wszelkie podwyżki cen już nas nie dotyczą. Aktualnie, instalacje pv zwracają się po 5 latach, jest to więc idealny czas na inwestycję we własną mikroinstalację.

Oszczędności dla firm i osób prywatnych

Fotowoltaika w Krakowie to nie tylko rozwiązanie, na które decydują się osoby prywatne – to również idealny sposób na oszczędności, dla firm oraz budynków oświaty. Posiadanie własnego prądu to nie tylko ogromna wygoda, ale również zabezpieczenie, przed stale rosnącymi cenami za energię. Bądź niezależny i produkuj własną energię.

Dofinansowanie do fotowoltaiki Kraków

Mieszkańcy Krakowa, którzy zdecydują się na własną instalację fotowoltaiczną mogą skorzystać z rządowego programu ‘Mój Prąd’. W ten sposób, mogą obniżyć koszt własnej instalacji fotowoltaicznej o 5 000 zł. Ponadto, pozostałą kwotę mogą odliczyć od podatku dochodowego, korzystając w ten sposób z ulgi termomodernizacyjnej.

Fotowoltaika Kraków nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Solartime to firma, która działa już 11 lat na rynku Odnawialnych Źródeł Energii. Wyróżnia się dużym doświadczeniem oraz wysoką jakością oferowanych produktów. Jeśli zależy ci na fachowym montażu instalacji fotowoltaicznej w Krakowie to warto wybrać Solartime. Firma posiada wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym montaż instalacji fotowoltaicznej przebiegnie prawidłowo.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane