Instalacje fotowoltaiczne Brzesko

Firma Solartime przygotowała indywidualną ofertę na panele fotowoltaiczne w Brzesku – dla wszystkich mieszkańców miejscowości oraz okolic. Z oferty mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, jak i właściciele firm, którzy są zainteresowani własną instalacją fotowoltaiczną. Fotowoltaika w Brzesku cieszy się coraz większą popularnością – zarówno wśród właścicieli gospodarstw domowych, jak i rolników. Instalacja fotowoltaiczna to świetny sposób na obniżenie swoich rachunków – stajemy się niezależni, a wszelkie podwyżki cen za prąd, już nas nie dotyczą. Ponadto, można skorzystać z licznych programów – dotacji, które obniżają koszty całej inwestycji.

Panele fotowoltaiczne Brzesko

Decydując się na fotowoltaikę w Brzesku – mieszkańcy oraz właściciele firm mogą skorzystać z profesjonalnych usług firmy Solartime. Solartime posiada 11-letnie doświadczenie w branży Odnawialnych Źródeł Energii i ma na swoim koncie tysiące wykonanych montaży instalacji fotowoltaicznych. Firma Solartime działa kompleksowo – przeprowadza audyt, przygotowuje projekt, realizuje montaż w Brzesku.

Montaż instalacji fotowoltaicznej a Brzesku

Prawidłowe działanie instalacji fotowoltaicznej oraz generowanie uzysków uzależnione jest od odpowiednio dobranej wielkości instalacji. Przed montażem, konieczne jest przeprowadzenie audytu przez przedstawiciela firmy Solartime. Audyt fotowoltaiczny w Brzesku umożliwia dokładne sprawdzenie zapotrzebowania oraz dopasowania wielkości instalacji.

Dofinansowanie na fotowoltaikę w Brzesku

Mieszkańcy Brzeska i okolic mogą starać się o częściowe dofinansowanie dla własnej instalacji fotowoltaicznej. Środki mogą być pozyskane ze środków unijnych, programów rządowych (m.in. Mój Prąd) oraz gmin. Ponadto, właściciele fotowoltaiki w Brzesku mogą odliczyć instalację od podatku dochodowego, który wynosi 17%. W ten sposób można otrzymać nawet 12 000 zł zwrotu.

Fotowoltaika Brzesko nasze realizacje

Image
Image
Image

Opinie klientów

Wybierając firmę Solartime otrzymujesz gwarancję wysokiej jakości. Firma posiada tysiące wykonanych instalacji w całym kraju – również w Brzesku. Zainwestuj w fotowoltaikę i przestań płacić za prąd. Aktualnie – instalacja fotowoltaiczna zwraca się po 5-ciu latach.

Napisz i odbierz audyt!

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane