Image

EV Solar to marka należąca do Grupy Kapitałowej Solartime, skupiająca się na innowacyjnych rozwiązaniach elektrycznych. Zajmuje się dystrybucją, sprzedażą i montażem ładowarek elektrycznych od trzech wiodących producentów (Tritium, Elinta, Wallbox). Kooperacja ze światowymi liderami zapewnia dostęp do najnowszych technologii i gwarantuje utrzymanie wysokich standardów urządzeń. Solidność, sprawność, terminowość – to synonimy marki EV Solar.

EV Solar oferuje stacje ładowania dla miejsc publicznych, flot, samorządów, hoteli i domów prywatnych. Dzięki współpracy z zaufanymi producentami, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania zarówno klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Image

Austalijska firma Tritium od 2001 roku projektuje i produkuje opatentowaną technologię, najbardziej zaawansowanych i niezawodnych ładowarek do pojazdów elektrycznych. Jako pierwsza firma na świecie, wdrożyła technologię Plug and Charge – podłącz i ładuj.

Dzięki doświadczonej i wyszkolonej kadrze, Tritium stał się liderem branży emobility. Ładowarki elektryczne DC Tritium są wydajne, solidne, trwałe i mogą być wykorzystywane do naładowania wszystkich pojazdów elektrycznych, dostępnych na rynku. Wysokowydajne ładowarki od Tritium są łatwe w montażu i obsłudze. Ponadto, zajmują mało miejsca i są bardzo ekonomiczne.

Image

Elinta Charge działa w branży elektrycznej od 2011 roku. Jest to ceniony producent z Europy Północnej z długoletnią tradycją. Elinta Charge projektuje, produkuje i udoskonala autorskie rozwiązania stacji ładowania.

Inspiracją do założenia firmy, były malownicze krajobrazy i naturalne piękno Litwy. Właściciele chcieli, wprowadzić innowacyjne rozwiązania elektryczne, bez negatywnego wpływu na środowisko. Stacje ładowania Elinta Charge są produkowane zgodnie z normami IEC 62196 i IEC 61851 i są odpowiednie dla wszystkich pojazdów elektrycznych.

Image

Wallbox to hiszpańska firma o globalnym zasięgu. Posiada wieloletnie doświadczenie w opracowywaniu i wdrażaniu optymalnych rozwiązań dla pojazdów elektrycznych i hybrydowych. Wallbox oferuje innowacyjne, przydomowe systemy ładowania dla Twojego samochodu elektrycznego. Nowoczesna, wydajna technologia oparta na zaawansowanym oprogramowaniu, pozwala szybko i bezpiecznie naładować pojazd elektryczny lub hybrydowy.

Ładowarki Wallbox są wydajne, solidne i trwałe – do tego łatwe w montażu i w obsłudze. Zajmują niewiele miejsca, bez problemu można je zamontować w garażu.

Wiesław Garbacz

Dyrektor Działu Stacji Ładowania EV / Director of EV Charging Department

wieslawgarbacz@solartime.pl

Tel/mobile: +48 504 566 481

Proszę wpisać imię i nazwisko
Proszę wpisać poprawny adres e-mail.
Proszę wpisać numer telefonu
Wpisz kod pocztowy
Proszę uzupełnić treść wiadomości.
Nieprawidłowe dane